MORZE Z JOGĄ

Proponujemy spędzenie tego czasu w spokojnym Pensjonacie nad morzem, w urokliwej miejscowości Sianożęty k/Ustronia Morskiego, w odległości 10 km od Kołobrzegu.

Zapraszamy zarówno osoby ćwiczące joge jak i początkujących a także po prostu wszystkich, którzy chcieliby w szczególny sposób odpocząć, zrelaksować się i pobyć w miłym towarzystwie.

Organizujemy warsztaty prowadzone przez instruktora lub możliwość przyjazdu grup zoorganizowanych wraz ze swoim instruktorem. Istnieje możliwość wykupienia śniadań, obiadokolacje na zasadzie cateringu. Przez cały dzień istnieje dostęp do w pełni wyposażonej kuchni i jadalni. Ćwiczenia odbywają się w zależności od ilości osób: albo w ogrodzie zimowym o powierzchni 60m2 ( dla ok 15-20 osób ćwiczących) lub w salonie/jadalni o podobnych rozmiarach.

W OFERCIE PENSJONATU i naszego Instruktora:

  • Dwie tematyczne sesje jogi dzienne po 1,5h.
  • napój oczyszczający z imbirem, miodem i cytryną.
  • Na miejscu możliwość korzystania b/o z ogrodu zimowego, sauny IR oraz przyrządów sportowych, w okolicy 5 min drogi od Pensjonatu istnieje możliwość skorzystania z basenu i SPA w pobliskim hotelu.
  • Dostęp do salonu na wspólne spędzanie czasu.
  • Dla dzieci możliwość zabawy w bilard, pilkarzyki, playstation, gry planszowe
  • możliwość transportu do Kołobrzegu.
  • Kawa i herbata bez ograniczeń.
  • Możliwość bezpłatnego skorzystania z rowerów.
  • Spacery po plaży i okolicznych promenadach.

JOGA OPIS ZAJĘĆ

Dwie tematyczne sesje jogi dziennie po 1.5 h – poranna i popołudniowa (wieczorna) joga. Oba zajęcia są dedykowane zarówno dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją drogę z jogą jak dla osób już praktykujących. Na zajęciach skupimy się na właściwym ustawianiu ciała aby bezpiecznie wchodzić w pozycję (asany), dzięki czemu będziecie Państwo mieli okazję poznać potrzeby i ograniczenia własnego ciała. Będziemy pracować na wzmacnianiu i aktywnym rozciąganiu wszystkich mięśni naszego ciała, co jest gwarancją na zwiększenie elastyczności i giętkości stawów. Skupimy się na pracy z pozycji trzech elementów: umysłu, oddechu i ruchu. Pomoże nam w tym nie tylko praca nad poszczególnymi asanami ale również nauka technik oddechowych i świadomego relaksu. Dzięki systematycznej praktyce odczujesz znaczną poprawę kondycji a Twoje ciało wzmocni się ale również nauka technik relaksacji, pozwoli Tobie osiągnąć równowagę emocjonalną i psychiczną co z pewnością wpływa na szybkość redukcji poziomu stresu.

            Dodatkowo dla osób zainteresowanych proponujemy sesję jogi twarzy, gdzie nauczymy się zestawu ćwiczeń pobudzających do pracy mięśnie twarzy dzięki którym i poprzez regularne stosowanie możemy opóźnić procesy starzenia się skóry, poprawić jej koloryt poprzez zwiększenie dotlenienia mięśni twarzy.

ZAKWATEROWANIE

Pensjonat Morfeusz zlokalizowany 300m od morza oferuje 15 pokoi z łazienkami (max zakwaterowanie to 4 os w jednym pokoju), z czego 8 pokoi to tzw pokoje Standart z aneksami kuchennymi a pozostale 7 to pokoje Classic. W każdym pokoju są 2 łóżka pojedyńcze, 1 narożnik dla 2 osób, TV, łazienka, komplet ręczników, pościel. Możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego dla dzieci. Pensjonat oferuje całodobowy dostęp do w pełni wyposażonej kuchni ogólnodostępnej. Dla najmłodszych jest do dyspozycji ciekawie wyposażony kącik do zabaw oraz cymbergaj, piłkarzyki, bilard. Oferujemy również możliwość spędzania czasu w naszym salonie z dostępem do TV oraz w ogrodzie zimowym, gdzie można odpocząć, skorzystać s Sauny IR, porozmawiać, zrelaksować się przy muzyce czy pograć z przejaciółmi w darta.

OKOLICA

Sianożęty to miejscowość położona nad morzem między Koszalinem a Kołobrzegiem, 800m od Ustronia Morskiego. Słynie z szerokiej plaży i malowniczej trasy rowerowej ciągnącej się wzdłuż morza, ternami Parku Natura 2000 do  samego środka Kołobrzegu  (10km) oraz w drugą stronę do Ustronia Morskiego, które jako miasteczko uzdrowiskowe funkcjonuje cały rok.

CENNIK

Pakiet A 3 dni  540 zł koszt 1 osoba dorosła w pokoju 2 osobowym.

                          480 zł koszt 1 osoba dorosła w pokoju 3 i 4 osobowym

Pakiet B 4 dni  580 zł koszt 1 osoba dorosła w pokoju 2 osobowym

                          520 zł koszt 1 osoba dorosła w pokoju 3 i 4 osobowym

Pakiet C 5 dni  640 zł koszt 1 osoba dorosła w pokoju 2 osobowym

                          580 zł koszt 1 osoba dorosła w pokoju 3 i 4 osobowym

Dzieci do lat 16 koszt 50% kwoty osoby dorosłej w przypadku każdego Pakietu

Dzieci do lat 3 Gratis. Zwierzęta domowe brak możliwości akceptacji pobytu

WARUNKI UCZESTNICTWA  UWAGA WAŻNE !!!

Organizator zastrzega sobie warunek niezbędny do zrealizowania zobowiązań pakietowych: tj warsztaty jogi odbędą w sytuacji zebrania min. 10 osobowej grupy. W sytuacji mniejszej ilości osób istnieje możliwość przyjazdu do Pensjonatu z wyłączeniem warszatów jogi oraz według innego cennika.

Pobyt powyżej 5 dnia możliwy w celach rekreacyjnych według innego, niższego cennika.

Kontakt do właściciela obiektu (tematy organizacyjne) 887-256-458

Kontakt do instruktora jogi (tematy-pytania dotyczące warsztatów jogi) 505-798-085

Zapraszamy do współpracy !!!